Zmartwychwstanie Peruwianki
Dodane przez religioznawca dnia 20/09/2010
Peruwiańska prasa ujawniła, że w jednej z miejscowości prowincji La Libertad w Peru, kobieta uznana za zmarłą wstała z trumny..

Czytaj dalej...

Rozszerzona zawartość newsa

Zmartwychwstanie Peruwianki

Peruwiańska prasa ujawniła, że w jednej z miejscowości prowincji La Libertad w Peru, kobieta uznana za zmarłą wstała z trumny.

33-letnią Peruwiankę Felicitę Guizabalo Viera uznano za zmarłą. Nikogo to nie dziwiło, bo kobieta cierpiała na zaawansowaną chorobę nowotworową. Pod koniec sierpnia 2010 r., według lekarzy, Felicita umarła. 

2 września rodzina odebrała zwłoki z miejscowej kostnicy, ułożyła zmarłą w trumnie. Następnego dnia krewni zebrali się na cmentarzu, by przed pogrzebem czuwać nad ciałem Felicity. Rozpoczęto modły, gdy nagle wieko trumny odskoczyło. Kobieta uznana za martwą siedziała w trumnie z szeroko otwartymi oczami. Felicitę natychmiast odwieziono do szpitala, gdzie umieszczono ją na oddziale intensywnej terapii.


Lekarze nie potrafią wyjaśnić tego przypadku. W ich opinii pani Viera nadal choruje na raka. Sama niedoszła pochowana twierdzi, że powróciła do świata żywych dzięki boskiej interwencji. Wg relacji Felicity Guizabalo Viera, gdy umarła spotkała dwóch mężczyzn ubranych na biało, którzy poprowadzili ją przez jakieś pustkowia. Tam Felicita zaczęła błagać Boga, by pozwolił jej powrócić do dzieci, a te żarliwe prośby zostały wysłuchane.